Varia Radarikaamera tagatuli RCT 715
search
  • Varia Radarikaamera tagatuli RCT 715
  • Varia Radarikaamera tagatuli RCT 715
  • Varia Radarikaamera tagatuli RCT 715

Varia RCT 715 Radarikaamera tagatuli

399,99 €
Tootekood 010-02475-00
Kogus

Kuumakse al. 16.13€

SINA SÕIDAD EDASI JA SEE VAATAB TAGASI

Kaamera ja tagatulega tahavaateradar salvestab pidevalt sinu sõitu1. Lisaks tuvastab see tagant lähenevad sõidukid ja kuvab need sinu ühilduvas Garmini seadmes.

                                                      
Sisseehitatud kaamera salvestab pidevalt ja kui see juhtumi tuvastab, säilitab salvestust automaatselt. Usaldusväärse tahavaateradari abil saad muretumalt sõita. Juhi kaamerat otse oma Garmini seadmest, salvestustele pääsed ligi nutitelefoni rakenduse Varia™ kaudu. Seda kompaktset seadet on lihtne paigaldada ja see sobib enamiku jalgrataste peale.           Muuda kaamera ja tagatule seadistusi nii, et aku kestaks võimalikult kaua. Kuni 6 tundi aku kasutusaega töötava radari, päevarežiimis vilkuva tagatule ja salvestava kaameraga.                 

Jälgi seda, mis sinu taga on.

SISSEEHITATUD KAAMERA

Integreeritud kaamera salvestab sinu taga toimuvat kuni 1080p/30 kaadrit sekundis. Saad rahuliku südamega sõita, teades, et saad selge salvestise, kui tuvastatakse midagi ebatavalist.

                          

AUTOMAATNE JUHTUMI SALVESTAMINE

Võid olla kindel, see pisike kaamera valvab su seljatagust. See suudab tuvastada intsidendi ja salvestab automaatselt video sellest, mis toimub enne intsidenti, selle ajal ja pärast seda.

                   

TÖÖTAB VARIA RAKENDUSEGA

Kasuta seda nutitelefoni rakendust, mis võimaldab sul hõlpsasti oma videotele juurde pääseda ja neid edastada, või kohandada kaamera sätteid, näiteks andmekihte.

                     
video

MAKSIMAALNE TEADLIKKUS

Varia™ RCT715 tahavaateradar annab nii visuaal- kui ka helihoiatustega märku tagant lähenevatest kuni 140 meetri kaugusel olevatest sõidukitest.

                        

MITU SIDUMISVALIKUT

Ühenda ja juhi seda sisseehitatud kaamerat oma Edge® rattaarvuti kaudu. või ühilduva nutitelefoniga ning valitud kantavate seadmetega Garmin.

                   

ÜHILDUB KOLMANDATE ISIKUTE RAKENDUSTEGA

Kui Varia™ RCT715 kasutatakse ühilduva nutitelefoniga, integreerub see sinu lemmikrakendustega, nt Sõida GPS-iga ja muudega, et esitada kaartidel tahavaateradari hoiatusi.

SUUREPÄRANE NÄHTAVUS

Oled sõidukijuhtidele päevavalguse käes kuni 1,6 km kauguselt nähtav.

KOMPAKTNE DISAIN

Seda õhukest kompaktset seadet on lihtne peaaegu kõigi rataste sadulapostide külge paigaldada. Vertikaalse disaini tõttu saavad jalad vabalt liikuda ning sõita on ülimalt mugav.

AKU KASUTUSAEG

Aku kestab su pikkadel sõitudel kuni 4 h, kui radar ja tagatuli on pidevas kõrge sagedusega vilkumisrežiimis või vilkumas öörežiimis, 5 tundi pidevas madala sagedusega vilkumisrežiimis ja 6 tundi päevarežiimis vilkumisel — seda kõike salvestamas kaamera režiimis 1080p.

                     

Vii oma jalgarattasõidukogemus järgmisele tasemele.
  • Varia? RCT715
  • Paigalduskomplekt (sisaldab ?mmarguste, aero- ja d-kujuliste sadulapostide alusplaate)
  • Laadimiskaabel
  • Kasutusjuhendid

Fenix 5

849,99 € -130,00 € 719,99 €
  • -130,00 €

Edge 1030

499,99 € -30,00 € 469,99 €
  • -30,00 €

Edge Explore

249,99 € -20,00 € 229,99 €
  • -20,00 €