Garmin Express LogoGARMIN EXPRESS

GARMINI värskeim programm seadmete operatsioonsüsteemi ja kaartide uuendamiseks.

Kõikide Garmini auto- ja motonavigaatorite, kus mudelinimes on LM (Lifetime Mapupdate), kaarte saab uuendada just GarminExpressiga.

PS! Kaarte peab uuendama vähemalt iga kahe (2) aasta tagant kuna GARMIN võib tühistada kaardiuuendamise litsentsi. 

GarminExpressi kasutatakse ka spordiseadmete ühendamiseks ja sünkroniseerimiseks CarminConnect'ga - keskkonnaga kus saad hallata oma treeninguid ja muid aktiivsusi.

Lae alla GarminExpress siit.

Garmin Connect LogoSpordi ja vabaaja seadmete uuendamiseks on vaja GarminConnect rakendust, mille saad tõmmata siit. 

Garmin Connect™ Mobile LogoMobiilseadmes kasutamiseks lae GarminConnect Mobile.

Vanemate Garmin GPS'de tarkavara v.a. kaartide uuendamine

Garmin GPS tarkvara uuendamine on lihtne tänu WebUpdater tarkvarale - Garmini tasuta programm, mis automaatselt tuvastab ja paigaldab Garmin GPS seadmesse kõige hilisema operatsiooni tarkvara.

WebUpdater'i lihtsa kasutajaliidesega on operatsiooni tarkvara uuendamine on lihtne. Lihtsalt ühenda oma Garmin GPS USB juhtme abil arvutiga, käivita WebUpdater ning jälgi juhiseid ekraanil.

Pärast seda, kui kinnitad, et tahad tarkvara uuendada, laeb WebUpdater uue tarkvara alla ning paigaldab selle seadmesse. WebUpdater kontrollib alati kõigepealt enda uuendusi ning seejärel seadme uuendusi. Kui WebUpdater on paigaldatud, saad sa selle lihtsalt oma arvutist käivitada - pole vaja ise midagi muud alla laadida.

Programmi saate alla laadida Garmin International Ltd. kodulehelt http://www8.garmin.com/products/webupdater/howtoinstall.jsp

Mis on WebUpdater?

WebUpdater on programm, mis suhtleb läbi inerneti Garmin serveriga ning uuendab sinu Garmin GPS´i tarkvara kõige uuemaks versiooniks. See on lihtne ja automaatne. Sa ei pea teadma oma GPS`i mudelit ega tarkvara versiooni. Selle eest hoolitseb WebUpdater.