Uutel (LM) seadmetel on eluaegne kaardiuuendamise õigus hinna sees.

Kaartide uuendamiseks installi oma arvutisse GarminExpress.

Vanematele seadmetele millel puudub eluaegne kaardiuuendamise õigus saab selle juurde osta.

Kui sul on näiteks eelsalvestatud Euroopa kaardiga auto GPS seade, mille kaart on juba vana ja soovid seda uuendada, siis üks võimalustest on soetada seadmele eluaegne kaardiuuendus. Seda saab osta siit Euroopa nüMaps Lifetime™

Selle raames on sul võimalik oma konkreetsele Garmin GPS seadmele saada uuendusi kuni 4 korda aastas nii kaua, kuni sul seade kestab. Uuendusi saad laadida otse tootja kodulehelt ja pole vajadust kuskile kohale sõita.

Maksad korra - uuendad terve elu

See ühekordne ost annab sul ligipääsu kõige uuemale kaardiinfole tänavate, teede, huvipunktide jne. kohta kohe, kui uued kaardid on saadaval. Seejärel saad uued andmed netist allalaadida oma Garmin seadmesse kuni neli korda aastas oma Garmin seadme eluea jooksul.

Kuidas see töötab?

Eluaegse kaardiuuenduse kasutamiseks on sul vaja ühilduvat Garmin seadet, arvutit ja USB arvutijuhet. Kuutasusi ja muid hoolduskulusid ei kaasne; maksad ainult korra. Kui soovid oma seadme kaarte uuendada, ühenda seade arvutiga ja käivita GarminExpress. Kõigepealt uuendatkse tarkvara seejärel kaart.

Tingimused ja piirangud

Eluaegne Euroopa kaardiuuendus. Kui sa soetad eluaegse Euroopa kaardi uuenduse, saad sa kuni neli (4) kaardiuuendust aastas, kui sellised uuendused on saadaval Garmin`i veebilehel, ühele (1) ühilduvale Garmin seadmele seni, kuni sinu toote kasutatav eluiga lõppeb või kui Garmin ei saa enam NAVTEQ`ilt kaardiuuendusi, ükskõik milline on lühem aeg. Tellimuse käigus saadavad uuendused on sama toote uuendused , mis oli ostes algselt seadmesse eelsalvestatud. Mõnel juhul ei pruugi sinu Garmin seadmel olla piisavalt vaba mälu kaardiuuenduste laadimiseks ning sa pead valima uuendamiseks piiratud kattuvusega kaardi või lisada vajaliku suurusega micro SD (tavaliselt 4-8 GB).

Garmin võib tühistada sinu tellimuse ükskõik mis ajal, kui sa rikud selle lepingu ükskõik millist tingimust. Sinu kaardiuuenduse eluaegset tellimust ei ole võimalik üle kanda teisele isikule või teisele Garmin seadmele.

Tähelepanu! Kaardi uuendust tuleb teha vähemalt iga kahe aasta tagant - Garmi tühistab mitte-aktiivsed litsentsid.