Forerunner 255S
search
  • Forerunner 255S

Forerunner 255S

349,99 €
297,49 €
Vali mudel: Hall
Tootekood 010-02641-12
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Kuumakse al. 12.01€

JOOKSE KÕRGEMAL TASEMEL

Teed edusamme. Tee nüüd järgmine samm. Saa treening- ja taastumissoovitusi, mis aitavad sul saavutada parima aja.

Saa hommiku aruandega ülevaade oma unest, HRV olekust ja igapäevatreeningutest.                    Nutikella režiimis kuni 12 päeva ja GPS-režiimis kuni 26 tundi vastupidava akuga kulutad vähema aega laadimisele ja rohkem treenimisele.              Pane end proovile sisseehitatud triatlonifunktsiooni ja 30+ tegevusprofiiliga.              Kavanda võistlusvidinas oma strateegia igapäevaste soovituslike treeningute, raja üksikasjade ja palju muuga.              Võta eesmärkide täitmiseks kasutusele täiustatud mõõdikud ja treeningvahendid.                 Maksa treeningujärgse kohvi eest Garmin Pay™ kontaktivaba maksesüsteemiga1.                  
                

PIKAMAAJOOKSUKS VALMIS

Nutikella režiimis kuni 12 päeva ja GPS-režiimis kuni 26 tundi vastupidav aku annab sinu igapäevasest tervisest ja ööunest katkematu pildi.

KERGE KUI (PEAAEGU) UDUSULG

Elegantne kujundus ja 39g raskus jätavad mulje, et sa ei kannagi seadet Forerunner® 255S – see jääb tähelepanuta isegi magamise ajal.

            

HIGIKINDLAD MATERJALID

See kell on hõlpsalt kasutatavate nuppude ja silikoonrihmaga kohe kantav ning tänu Corning® Gorilla® Glass 3 klaasile ka vastupidav.

               

Randmel on kerge. Funktsioonidest puudu ei tule.

                                         

HOMMIKUNE RAPORT

Saa ärgates ülevaade oma uneajast, taastumisest ja treeningplaanidest, lisaks HRV-olek ja ilmateade. Saad esitatavat teavet kohandada vastavalt oma soovidele.

HRV-OLEK

Saa une ajal pulsisageduse vaheldumisega oma üldtervisest, taastumisest ja treeningvõimekusest meie Firstbeat Analytics™ meeskonna loodud tehnoloogia abil parem ülevaade.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Võta kasutusele 30+ sisseehitatud spordiprofiili, sh triatloni ja avaveeujumise profiilid – Forerunner 255 seeria uued funktsioonid. Vaheta võistluste ja põhitreeningute korral spordialasid ühe nupuvajutusega.

VÕIDUJOOKSU VIDIN

Ole treeningsoovituste, igapäevased soovituslike treeningute ja raja andmetel, ilmateatel ja jõudlusel põhinevate lõpetamisaja ennustustega järgmiseks võistluseks valmis.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata kogu nädala igapäevaseid soovituslikke treeninguid, mida kohandatakse pärast iga jooksu, et need sobituksid sinu võimekuse ja taastumisega, lisaks saad oma Garmin Connect™ nutitelefoni kalendrist vaadata ees ootavaid võistluseid.

GARMIN COACH

Tasuta kohandatavad treeningplaanid Treeningukavad sh 5K, 10K ja poolmaratoniprogrammid ja soovitused ekspertidelt, mida kohandatakse vastavalt sinu eesmärkidele.

RAKENDUS RUNNING POWER

Kui kasutad jooksudünaamika andurit või HRM-Pro™ pulsivööd, saad vaadata mõõtmistulemusi otse randmelt ning näha, palju energiat sa joostes kulutad ja end selle kaudu säästa.

TAASTUMISAEG

Tea, kaua sul taastumiseks kulub enne järgmist pingelist treeningut, mis põhineb sinu viimasel treeningul ja üldisel stressil, uneajal ja igapäevastel treeninguvälistel tegevustel.

FUNKTSIOON PACEPRO™

Selle funktsiooni GPS-põhised temposoovitused valitud raja või distantsi jaoks aitavad sul oma võistluspäeva strateegiat kavandada.

TREENITUSTASE

Uus HRV-oleku näidik annab ülevaate sinu treeningute ajaloost, võimekusest ja üldisest pingutusest, lisaks saad teada, kas treenid jätkusuutlikult või pingutad üle.

TÄPNE KOORMUS

Vaata treeningute ajalugu ja võrdle viimase treeningu intensiivsust optimaalse ulatusega ning paranda oma vormi.

TREENINGU EFEKTIIVSUS

Jälgi aeroobse ja anaeroobse treeningu efektiivsuse abil, kuidas sinu treeningud mõjutavad vastupidavust, kiirust ja võimsust. treeningu efektiivsus alal.

SOORITUSE HINNANG

Jooksu ajal analüüsib seade tempot ja pulsisageduse kõikuvust ja võrdleb seda sinu praeguse sooritusvõimega reaalajas hinnata.

JOOKSUDÜNAAMIKA

Kui kasutad jooksudünaamika andurit või HRM-Pro pulsivööd, mõõdab kell Forerunner 255S olulisi jooksuandmeid, näitajaid, nt rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga ja tasakaal jne – seda kõike võrdluses teistega rakenduses Garmin Connect.

RAJAD

Loo või otsi radu rakenduses Garmin Connect ning jooksuteed ei saa iial otsa. Võid neid plaanida ka muudel platvormidel, nagu Strava ja Komoot, ja sünkroonida need oma Forerunneri seadmega automaatselt.

                     

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Saa jooksu ajaloo ja üldise füüsilise vormi taseme alusel teada, milline peaks sinu tempo 5K, 10K või maratoni läbimiseks olema. Lisaks näed andmeid, mida treening aja jooksul mõjutab.

                       

CROSS-TREENING

Vahelda treeningut eri tüüpi harjutustega. Kella on eellaaditud tasuta HIIT, jõu-, kardio-, jooga- ja Pilatese treeningud ning rakendusest Garmin Connect saad neid juurdegi laadida.

                

Heaolunäidikud.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Kell mõõdab pidevalt su pulsisagedust2 meie uusima pulsisageduse anduriga ja hoiatab sind, kui sinu pulss on puhkehetkel liiga kõrge või madal. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

                       

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE

Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks2.

                      

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saa hinnang oma une kvaliteedile ja saa soovitusi, kuidas oma võimekust parandada. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, pulssoksümeetriat3 ja hingamist.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

See randmeandur pulssoksümeetria andur3 mõõdab une parema jälgimise ja kõrgusega kohanemise eesmärgil vere hapnikuküllastust.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Salvesta sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Naistetervise jälgimise rakendusega saad otse kellas andmeid vaadata ja logida.

INTENSIIVSUSMINUTID

Meie intensiivsusminutite funktsioon annab teada, millal sa need päeval teenisid ja millise tegevusega.

STRESSITASEME JÄLGIMINE

Saa teada, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad lühikesi hingamisharjutusi, et pinget leevendada.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Logi kaheminutine seanss, et salvestada põhiandmed, sh pulsisagedus2, pulsisageduse muutlikkus, pulssoksümeetria3, hingamine ja stressitase. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect abil.

                     

Püsi jäädavalt ühenduses.

                                              

MITMERIBALINE GNSS-TUGI

Ava mitu globaalset satelliitnavigatsioonisüsteemi ja saad ligipääsu eri sagedustele, mis parandavad täpsust piirkondades, kus GNSS-signaale peegeldatakse, need on nõrgad või ei ulatu sinu seadmeni, esitades nii jooksu kiirusest täpsemad andmed ka ebasoodsates oludes.

GARMIN PAY VIIPEMAKSED

Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay puutevaba maksmise lahendust, mis töötab1 kindlate teenusepakkujatega.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi sobiva Apple®-i või Android™-i nutitelefoniga. Samuti on võimalik tekstisõnumitele vastata, kui sul on olemas Android telefon.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud intsidendi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus4 sinu asukoha hädaabikontaktidele. Juhtumituvastus aktiveeritakse vaikimisi ainult valitud tegevusprofiilide jaoks.

FUNKTSIOON LIVETRACK

Kasuta rakendust LiveTrack ja sinu sõbrad ja pereliikmed saavad näha sinu reaalajas asukohta4 ja vaadata isegi sinu eelnevalt plaanitud rada. Ole rahulik, sulle kallid inimesed teavad, kus sa jooksed.

RAKENDUSSE GARMIN CONNECT

Vaata oma tervise ja füüsilise vormi andmeid, loo ühendus sõpradega ja võistle nendega, registreeru väljakutsetele, teeni märke ja palju muud – seda kõike tasuta ja tellimusvaba rakendusega.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla eri kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid Ühilduvasse nutitelefoni laaditi rakendus Connect IQ Store.

MUUSIKA OTSE RANDMEL

Laadi alla kuni 500 muusikapala ja esitusloendit oma Spotify, Deezeri või Amazon Musicu kontolt (tellimus on vajalik).

                      

Vaata oma statistikat ja jälgi eesmärke rakenduses Garmin Connect™.

Võistle parimatega. Jälgi meid @GarminRunning Instagram® kanalil.

Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Corning® Gorilla® Glass 3
RAAMI MATERJAL Kiududega tugevdatud polümeer
KIIRVABASTUSRIHMAD Jah (18 mm, tööstusstandard)
RIHMA MATERJAL Silikoon
FÜÜSILISED MÕÕTMED 41 x 41 x 12,4 (mm)
Sobib 110-175 mm ümbermõõduga randmetele
VÄRVIEKRAAN  Jah
EKRAANI SUURUS 1,1-tolline (27,5 mm) diameeter
EKRAANI ERALDUSVÕIME 218 x 218 pikslit
EKRAANI TÜÜP Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP)
KAAL 39 g
AKU KASUTUSAEG Nutikellarežiim: kuni 12 päeva
Ainult GPS-iga GNSS-režiim: kuni 26 tundi
Kõigi süsteemide muusikaga GNSS-režiim: kuni 5,5 tundi
Kõigi süsteemide GNSS-režiim: kuni 20 tundi
Kõigi süsteemide GNSS-režiim koos mitme sagedusribaga: kuni 13 tundi
VEEKINDLUS 5 ATM
MÄLU/AJALUGU Bluetooth®, ANT+®

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV Jah
GPS-KELLAAJA SÜNKR. Jah
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE Jah
ÄRATUSKELL Jah
TAIMER Jah
STOPPER Jah
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD Jah

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) Jah
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS Jah
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7)  
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS Jah
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR Jah
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL Jah
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER Jah
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED) Jah
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
HEALTH SNAPSHOT Jah

Andurid

GPS Jah
GLONASS Jah
GALILEO Jah
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE Jah
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA Jah
BAROMEETRILINE ALTIMEETER Jah
KOMPASS Jah
GÜROSKOOP Jah
KIIRENDUSANDUR Jah
TERMOMEETER Jah
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) Jah
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD Jah
NUTITEAVITUSED Jah
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) Jah
KALENDER Jah
ILM Jah
SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ Jah
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL Jah
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT Jah
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT Jah
MUUSIKAMÄLU up to 500 songs
LEIA MINU TELEFON Jah
LEIA MINU KELL Jah
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT Jah
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone® ja Android™
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ Jah
GARMIN PAY™ Jah

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK Jah
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE Vaid Android™
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL Jah
ABI Jah

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER Jah
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT) Jah
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI) Jah
PÕLETATUD KALORID Jah
LÄBITUD KORRUSED Jah
LÄBITUD VAHEMAA Jah
INTENSIIVSUSMINUTID Jah
TRUEUP™ Jah
MOVE IQ™ Jah
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)

Vormisoleku seadmed/jõusaal

SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, HIIT, kardio- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, Pilates, jooga
KARDIOTREENINGUD Jah
JÕUTREENINGUD Jah
HIIT TREENINGUD Jah
YOGA TREENINGUD Jah
PILATESE TREENINGUD Jah
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID Jah
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGLIHASTE KAARDID Jah
AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE Jah

Treeningu-,kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID Jah
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED Jah
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID Jah
% MAX PULSISAGEDUSEST Jah
PULSIRESERVI % Jah
TAASTUMISAEG Jah
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS Jah
HOMMIKUNE RAPORT Jah
VÕISTLUSE ÜLEVAADE/VIDIN Jah
HRV OLEK Jah
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE) Jah
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA Jah
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) Jah
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID Jah
AUTO PAUSE® Jah
INTERVALLTREENING Jah
TÄIUSTATUD INTERVALL (SH AVATUD KORDUSED, INTERVALLIDE ANDMELEHT, PUHKEAJA EKRAAN JA AUTOMAATTUVASTUS) Jah
TÄIUSTATUD TREENINGUD Jah
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD Jah
AUTO LAP® Jah
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE Jah
PUHKEAJATAIMERID Jah
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED Jah
VO2 MAX Jah
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE) Jah
TREENITUSTASE täiustatud
TREENINGKOORMUS Jah
TREENINGKOORMUSE FOOKUS Jah
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE) Jah
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE) Jah
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS) Jah
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG Jah
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED Jah (7 päeva)
KOHANDATAVAD HOIATUSED Jah
HELIJUHISED Jah
LÕPUAEG Jah
VIRTUAALPARTNER Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED Jah
MITU SPORDIALA Jah
MARSRUUDIJUHISED Jah
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK Jah
AUTOMAATNE SIRVIMINE Jah
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL Jah
PHYSIO TRUEUP Jah

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, rajajooks väljas, jooksulindil jooksmine, siseruumides ja väljas jooksmine, virtuaalne jooksmine, ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO Jah
JOOKSUDÜNAAMIKA Jah (ühilduva tarvikuga)
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE Jah (ühilduva tarvikuga)
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL Jah (ühilduva tarvikuga)
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS) Jah (ühilduva tarvikuga)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS) Jah
JOOKSU VÕIMSUS Jah (ühilduva tarvikuga)
SOORITUSE HINNANG Jah
LAKTAADILÄVI Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD Jah
JOOKSUTREENINGUD Jah
JOOKSU ENNUSTAJA Jah
RAJA- JA ILMASTIKUPÕHINE VÕISTLUSE ENNUSTAJA Jah
JOOKSUANDURI TOEGA Jah

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, suusatamine, lumelauasõit, klassikalises stiilis murdmaasuusatamine, püstiasendis aerusurf, aerutamine
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE Jah
JÄLJERADA REAALAJAS Jah
TAGASI ALGUSESSE Jah
TRACBACK® Jah
REŽIIM ULTRATRAC Jah
EESPOOL Jah
KÕRGUSPROFIIL Jah
VAHEMAA SIHTKOHANI Jah
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA Jah
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE Jah
VERTIKAALKIIRUS Jah
KOGU TÕUS/LASKUMINE Jah
TULEVANE KÕRGUSPUNKT Jah
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT Jah
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah

Rattasõidu funktsioonid

SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Rattasõit, siserattasõit, mägirattasõit, e-rattasõit, e-mägirattasõit
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) Jah
RAJAD Jah
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA) Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK) Jah
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI Jah
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN) Jah
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) Jah
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV Jah
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA) Jah

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, avaveeujumine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS) Jah
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS) Jah
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL Jah
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED Jah
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
STARDILOENDUSE ALGUS Jah
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS Jah
KRIITILINE UJUMISKIIRUS Jah
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE Jah
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Swim™ või HRM-Pro™-ga)

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)
  • Forerunner 255S?
  • Charge/data cable
  • Documentation