Tactix 7 Sari
search
  • Tactix 7 Sari

Tactix 7 Sari

1 099,99 €
Vali mudel: Standardne
Tootekood 010-02704-01
Kogus

Kuumakse al. 36.9€

LOODUD ÜLESANDE TÄITMISEKS

LOODUD ÜLESANDE TÄITMISEKS See safiirobjektiivi, traditsiooniliste nuppude ja puutetundliku ekraaniga multispordi GPS-i nutikell sisaldab spetsiaalseid taktikalisi funktsioone, samuti kaardistamist, muusikat, täiustatud treeningfunktsioone ja palju muud.

                                                                                            
Vastupidav ja esmaklassilise disainiga, mis on ehitatud vastavalt sõjalistele standarditele (MIL-STD-810). Ära lase akul endale piire seada; kasuta akut nutikella režiimis kuni 28 päeva. Kui läheb pimedaks, aitab sisseehitatud LED-taskulamp sind töös hoida. Jää teatud funktsioonide abil, nagu öönägemise ühilduvus, märkamatuks. Navigeeri ilmas ringi tänu multi-GNSS satellitside ja välitingimustes kasutatavate anduritega. Naudi nutikaid funktsioone, nagu maksed, muusika ja märguanded, kui ühendad oma ühilduvase nutitelefoni.                       

AKU KASUTUSAEG

Aku kestvus kuni 28 päeva nutikella režiimis ja 89 tundi GPS-režiimis.

                  

DISAINILT KVALITEETNE

USA sõjaväestandardite (MIL-STD-810) järgi testitud vastupidaval, kuid keerukal disainil on suur 1,4″ ekraan.

            

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Tavapärased nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

              

Ühildub iga sinu eesmärgiga.

                                                                

SISSEEHITATUD ROHELINE VÕI VALGE TASKULAMP

Sisseehitatud mitme LED-iga taskulamp võimaldab kiiret juurdepääsu eredale ja ühtlasele valgusvihule kas rohelise või valge valgusega, et sulle vähese valgusega tingimustes abiks olla.

ÖÖVAATLUSE TUGI

Ekraani päeva- ja öökuva on lihtne vahetada ning sisu saab öövaatlusprillidega lugeda.

VARGREŽIIM

Vargrežiim peatab GPS-asukoha salvestamise ja jagamise ning keelab juhtmeta ühenduvuse ja side – kõik muu jääb aktiivseks.

KUSTUTUSLÜLITI

Kui turvalisus on ohus, eemaldab kustutuslüliti seadme mälust kogu kasutajasisu.

JUMPMASTERI REŽIIM

See funktsioon arvutab militaarjuhiste põhjal väljahüppe kõrguspunkti ning aitab pärast hüpet sihtpunkti liikuda.

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID

Sünkrooni oma asukoht hõlpsalt teistega, nähes samal ekraanil nii merkaatori universaalset põikprojektsiooni, kui ka sõjalise võrgu tugisüsteemi.

PROJITSEERITUD TEEPUNKTID

Määra ja salvesta geograafilised kaugasukohad, kuhu hiljem navigeerida.

JAHITEGEVUS

Jälgi oma jahti ja märgi jahi jaoks mõeldud teekonnapunktid otse kellale.

NAVIGEERIMINE OTSE SIHTPUNKTI

Navigeeri otse ülemaailmses lennundusandmebaasis olevasse siht- või vahepunkti. Või vali funktsioon Lähedal, et aktiveerida teekond lähimasse lennujaama.

ILMATEADE

Juurdepääs lennuilmale, sealhulgas NEXRAD-radarile, METAR-idele ja TAF-idele, et näha tuult, nähtavust, õhurõhku ja muud1.

                          

Vii sooritus täiesti uuele tasemele.

                                                                     

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

HIIT-TREENINGUD

See tegevusprofiil jälgib sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.

EESPOOL

Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Kuva täpsemaid treeningu mõõdikuid mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu VO2 max-i, taastumisnõustajat ja palju muud2.

VASTUPIDAVUS REAALAJAS

Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See käekell tactix töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast lainest, mille Surfline® kaamera3 ees vallutad. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast rindkere pulsimõõtjaga HRM-Pro™ sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

                                      

Funktsioonid igat laadi seiklusteks.

MITMERIBALINE GNSS-TUGI

Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Galileo). Juurdepääs mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või tihtipeale läbi ei tule.

                           

ABC-ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

                         

GOLFIRADADE KAARDID

Juurdepääs täisvärvilistele CourseView kaartidele enam kui 42 000 golfiväljaku jaoks üle maailma ning nuppudega sihtimine ja PlaysLike Distance funktsioon.

SKIVIEW™ KAARDID

Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas.

MITME KONTINENDI TOPO KAARDID

tactix® 7 – Standard on eellaaditud Kaardid TopoActive Sinu piirkonnast ja annab sulle tasuta juurdepääsu täiendavate kaartide allalaadimiseks kogu maailmast, et hoida oma seiklusi õigel rajal. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja uuendamiseks ilma arvutit kasutamata.

ÜLDKASUTATAVA MAA PIIRID

Üldkasutatava maa piiride valikuline kuvamine topograafilistel kaartidel aitab sul kindlaks teha, kus sa parasjagu seikled ja kuhu pead jõudma.

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

                       

Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil.

                                                             

PULSISAGEDUS RANDMELT

Optiline pulsisageduse tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse vaheldumist, et arvutada välja sinu stressiskoor. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsivööd kasutamata.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria4 andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Jälgi kõiki näitajaid spetsiaalse vidina abil, mis hõlmab uneandmeid ja ülevaateid.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus2, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria4, hingamine ja stress. Seejärel loo seadme ühilduva nutitelefoniga Garmin Connect™ rakenduses nendest andmetest aruanne ja jaga seda.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.

NUTITEAVITUSED

Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

MUUSIKARAKENDUSED

Talleta kuni 2000 muusikapala või ava voogedastusrakendused oma ühilduvatest teenustest, sh Spotify, Deezer ja Amazon Music ning kuula Bluetooth® tehnoloogia abil kõrvaklappidega.

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha5.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla eri kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid Connect IQ poest oma ühilduvase nutitelefoni.

                      

Quickfit® kellarihmad sobivad sinu stiiliga ning kasutama ei pea ühtegi tööriista.

LISATEAVE

Kohanda oma Garmini seadet Connect IQ-poe kaudu.

LISATEAVE

Rakendus Garmin Explore™ looduses navigeerimiseks ja paljuks muuks

Üldine  
   
OBJEKTIIVI MATERJAL Safiir
RAAMI MATERJAL Titaan
ÜMBRISMATERJAÖ Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega
SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT Kuulub komplekti (26 mm)
RIHMA MATERJAL Silikoon
FÜÜSILISED MÕÕTMED 51 x 51 x 14,9 mm
Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele:
Silikoonrihm: 127-210 mm
Nahkihm: 135-213 mm
Tekstiilrihm: 135-213 mm
Metallrihm: 135-225 mm
PUUTEEKRAAN Jah
VÄRVIEKRAAN Jah
LED-TASKULAMP Jah (valge/roheline)
EKRAANI SUURUS 1,4? (35,56 mm) diameeter
EKRAANI ERALDUSVÕIME 280 x 280 pikslit
EKRAANI TÜÜP Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP) või AMOLED
KAAL 89 g (ainult korpus: 61 g)
AKU KASUTUSAEG TACTIX 7 STANDARDNE Nutikell: kuni 28 päeva
Akusäästja kella režiimis: kuni 90 päeva
Ainult GPS: kuni 89 tundi
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 63 tundi
Kõik satelliitsüsteemid + muusika: kuni 16 tundi
Aku maksimaalne kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 213 tundi
Ekspeditsiooni GPS-režiimis: kuni 62 päeva
AKU KASUTUSAEG TACTIX 7 PRO ja PRO BALLISTICS Nutikellarežiimis: kuni 28 päeva / päikeseenergia abil kuni 37 päeva*
Energiasäästuga kellarežiimis: kuni 90 päeva / päikeseenergia abil üle 1 aasta*
Ainult GPS-režiimis: kuni 89 tundi / päikeseenergiaga 122 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 63 tundi / päikeseenergiaga 77 tundi*
Kõik satelliitsüsteemid + muusika: aku maksimaalne tööaeg kuni 16 tundi
GPS-režiimis: kuni 213 tundi / päikeseenergia abil kuni 578 tundi**
Ekspeditsiooni GPS-režiimis: kuni 62 päeva / päikeseenergiaga 139 päeva*
*Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures
**Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kasutatakse 50 000 luksi juures
AKU KASUTUSAEG TACTIX 7 AMOLED Nutikell: kuni 31 päeva (pidevalt sisselülitatuna 11 päeva)
Akusäästja kella režiimis: kuni 41 päeva
Ainult GPS: kuni 89 tundi (pidevalt sisselülitatuna 58 tundi)
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 62 tundi (48 tundi alati sisse lülitatuna)
Kõik satelliitsüsteemid + Multi-band: Kuni 38 tundi (30 tundi pidevalt sisse lülitatud).
Kõik satelliitsüsteemid + muusika: kuni 17 tundi
Maksimaalne aku kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 145 tundi
Ekspeditsioon GPS-režiimis: kuni 27 päeva
ÄRATUSKELL Jah
TAIMER Jah
STOPPER Jah
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD Jah
   
Tervise jälgimine  
   
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) Jah
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS Jah
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7) Jah
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS Jah (rakenduses)
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR Jah
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL Jah
PUHKEAJA MEELDETULETUSED Jah
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER Jah
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED) Jah
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
HEALTH SNAPSHOT Jah
   
Andurid  
   
GPS Jah
GLONASS Jah
GALILEO Jah
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE Jah
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA Jah
BAROMEETRILINE ALTIMEETER Jah
KOMPASS Jah
GÜROSKOOP Jah
KIIRENDUSANDUR Jah
TERMOMEETER Jah
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah
   
Igapäevased nutifunktsioonid  
   
ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) Jah
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD Jah
NUTITEAVITUSED Jah
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) Jah
KALENDER Jah
ILM Jah
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL Jah
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT Jah
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT Jah
MUUSIKAMÄLU Kuni 2000 muusikapala
LEIA MINU TELEFON Jah
LEIA MINU KELL Jah
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT Jah
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
SAAB SIDUDA RAKENDUSEGA GARMIN GOLF Jah
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ Jah
GARMIN PAY™ Jah
   
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid  
   
LIVETRACK Jah
GROUP LIVETRACK Jah
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE Jah
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL Jah
ABI Jah
   
Taktikalised funktsioonid  
   
VARGREŽIIM Jah
PIMEDAS NÄGEMISE REŽIIM Jah
KAHES VORMINGUS KOORDINAADID Jah
KUSTUTUSLÜLITI Jah
   
Lennundusfunktsioonid  
   
ÜLEMAAILMSED LENNUJAAMADE ANDMEBAASID Jah
KOLMETELJELINE KOMPASS KOOS HSI-GA (HORISONTAALNE SITUATSIOONINÄIDIK) Jah
MITU AJAVÖÖNDIT ZULU/UTC-GA Jah
NEXRAD LIIKUVAL KAARDIL Jah
LIIKUV KAART LENNUJAAMADE, NAVIGATSIOONIABIDE, MAANTEEDE, VEEKOGUDE JA MUUGA Jah
ÜLEMAAILMSED NAVIGATSIOONIABI- JA RISTMIKUANDMEBAAS(ID) Jah
PULSSOKSÜMEETRIA LENNUKIS Jah
METAR (LENNUVÄLJA METEOROLOOGILINE ARUANNE) Jah
TAF (LENNUVÄLJA ILMASTIKUPROGNOOS) Jah
   
Tegevuse jälgimise funktsioonid  
   
SAMMULUGER Jah
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT) Jah
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI) Jah
PÕLETATUD KALORID Jah
LÄBITUD KORRUSED Jah
LÄBITUD VAHEMAA Jah
INTENSIIVSUSMINUTID Jah
TRUEUP™ Jah
MOVE IQ™ Jah
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)
   
Vormisoleku seadmed/jõusaal  
   
SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, kardio- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, Pilatese treening ja jooga
KARDIOTREENINGUD Jah
JÕUTREENINGUD Jah
HIIT TREENINGUD Jah
YOGA TREENINGUD Jah
PILATESE TREENINGUD Jah
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID Jah
AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE Jah
   
Treeningu,-kavandamis- ja analüüsifunktsioonid  
   
PULSISAGEDUSE TSOONID Jah
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED Jah
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID Jah
% MAX PULSISAGEDUSEST Jah
PULSIRESERVI % Jah
TAASTUMISAEG Jah
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS Jah
PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUSE JA STRESSI TEST (ESITAB SINU HINNANGLISE STRESSITASEME, MÕÕTES SINU PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST, SELLEKS PEAD 3 MINUTIT PAIGAL OLEMA; STRESSITASEME SKAALA ON 1 KUNI 100; VÄIKSEMAD HINDED NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASET) Jah (ühilduva tarvikuga)
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE) Jah
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA Jah
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) Jah
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID Jah
AUTO PAUSE® Jah
INTERVALLTREENING Jah
TÄIUSTATUD INTERVALL (SH AVATUD KORDUSED, INTERVALLIDE ANDMELEHT, PUHKEAJA EKRAAN JA AUTOMAATTUVASTUS) Jah
TÄIUSTATUD TREENINGUD Jah
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD Jah
TOITEREŽIIMID – KOHANDATAVAD TEGEVUSAEGSED AKUSEADED Jah
AUTO LAP® Jah
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE Jah
PUHKEAJATAIMERID Jah
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED Jah
KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANEMINE Jah
VO2 MAX Jah
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE) Jah
REAALAJAS VASTUPIDAVUS Jah
TREENITUSTASE (JÄLGIB SU TREENINGUTE AJALUGU JA VORMISOLEKU TASEME SUUNDA NING NÄITAB, KAS TREENID TÕHUSALT) Jah
TREENINGUKOORMUS (TREENINGUJÄRGSE LIIGHAPNIKUTARBIMISE JÄRGI ARVUTATUD VIIMASE 7 PÄEVA KOGU TREENINGUKOORMUS) Jah
TREENINGKOORMUSE FOOKUS Jah
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE) Jah
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE) Jah
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS) Jah
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG Jah
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED Jah
KOHANDATAVAD HOIATUSED Jah
HELIJUHISED Jah
LÕPUAEG Jah
VIRTUAALPARTNER Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED Jah
MITU SPORDIALA Jah
MARSRUUDIJUHISED Jah
GARMINI REAALAJAS SEGMENDID Jah
STRAVA REAALAJAS SEGMENDID Jah
RINGTEEKONNA LOOJA (JOOKS/JALGRATTASÕIT) Jah
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID Jah
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK Jah
KIIRKLAHVID Jah
AUTOMAATNE SIRVIMINE Jah
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL Jah
PHYSIO TRUEUP Jah
   
Jooksmise funktsioonid  
   
SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, rajajooks, trenažööril jooksmine, sise- ja välitingimustes jooksmine, virtuaalne jooksmine, ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO Jah
JOOKSUDÜNAAMIKA Jah (ühilduva tarvikuga)
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE (JOOKSMISEL TEKKIV TÕUKUMINE NING KULU JA TULU SUHE SEOSES SAMMUPIKKUSEGA) Jah (ühilduva tarvikuga)
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL (NÄITAB, KUI KAUA ON JALG JOOKSMISEL MAAGA KOKKUPUUTES, MITTE ÕHUS, NING VÕIMALDAB JOOKSUSÜMMEETRIAT KONTROLLIDA) Jah (ühilduva tarvikuga)
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS) Jah (ühilduva tarvikuga)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS) Jah
SEISUNDI HINNAG (KUI OLED 6–20 MINUTIT JOOKSNUD, VÕRDLEB REAALAJAS SINU PRAEGUST SEISUNDIT SINU KESKMISE SPORTLIKU VORMI TASEMEGA) Jah
LAKTAADILÄVI (TUVASTAB TEMPO JA PULSISAGEDUSE ANALÜÜSI PÕHJAL AJA, MILLAL LIHASED HAKKAVAD KIIRESTI VÄSIMA) Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD Jah
JOOKSUTREENINGUD Jah
JOOKSU ENNUSTAJA Jah
JOOKSUANDURI TOEGA Jah
   
Golfifunktsioonid  
   
EELLAADITUD 42 000 ÜLEMAAILMSE RAJAGA Jah
KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA Jah
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI Jah
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL Jah
KOHANDATUD SIHTMÄRGID Jah
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID) Jah
GARMIN AUTOSHOT™ Jah
TÄISVEKTORKAART Jah
COURSEVIEW AUTOMAATUUENDUSED Jah
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA Jah
OHUD JA RAJATAKISTUSED Jah
PINPOINTER Jah
PLAYSLIKE DISTANCE Jah
SIHTMÄRGI PUUDE (PUUDUTA EKRAANIL SIHTMÄRKI, ET KUVADA VAHEMAA MIS TAHES PUNKTINI) Jah
HÄNDIKÄPI PUNKTIARVESTUS Jah
SEADMEGA TRUSWING™ ÜHILDUV Jah
VOORUTAIMER/ODOMEETER Jah
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK) Jah
TURNIIRI REEGLISTIK Jah
   
Õuetegevuste funktsioonid  
   
SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, siseruumides ronimine, kaljuronimine, ronimine, mägijalgrattasõit, suusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, püstiasendis aerusurf, aerutamine, kajakisõit, surfamine, lohelauasõit, purjelauasõit, räätsamatkamine, jaht, langevarjuhüpped, taktikaline treening
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE Jah
JÄLJERADA REAALAJAS Jah
TAGASI ALGUSESSE Jah
TRACBACK® Jah
REŽIIM ULTRATRAC Jah
REŽIIM AROUND ME Jah
EESPOOL Jah
KÕRGUSPROFIIL Jah
VAHEMAA SIHTKOHANI Jah
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA Jah
CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA Jah
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE Jah
VERTIKAALKIIRUS Jah
KOGU TÕUS/LASKUMINE Jah
TULEVANE KÕRGUSPUNKT Jah
EELLAADITUD TOPOGRAAFILISED KAARDID Jah
EELLAADITUD TEEDE JA RADADE KAARDID Jah
EELLAADITUD SUUSAKUURORDIKAARDID Jah
ALLALAADITAVA KARTOGRAAFIA TUGI Jah
ÜHILDUB RAKENDUSEGA BASECAMP™ Jah
GPS-KOORDINAADID Jah
SIGHT 'N GO Jah
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT Jah
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah (rakendusega Connect IQ™)
RAKENDUSE XERO™ ASUKOHAD Jah
EKSPEDITSIOONI GPS-TEGEVUS Jah
LOODED Jah (rakendusega Connect IQ™)
   
Rattasõidu funktsioonid  
   
SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Jalgrattasõit, sisejalgrattasõit, mägijalgrattasõit, triatlon
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) Jah
RAJAD Jah
ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) Jah
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID Jah
MTB SÜDIKUS JA VOOG Jah
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA) Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK) Jah
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI Jah
ADVANCED VECTORI TUGI Jah
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN) Jah
VARIA RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) Jah
VARIA TULEDEGA ÜHILDUV Jah
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA) Jah
   
Ujumisfunktsioonid  
   
SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, avaveeujumine, ujumine/jooksmine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS) Jah
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS) Jah
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL Jah
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED Jah
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
STARDILOENDUSE ALGUS Jah
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS Jah
KRIITILINE UJUMISKIIRUS Jah
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE Jah
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ ja HRM-Pro ™)
   
Laste tegevuse jälgimise funktsioonid  
   
RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)
   
Ühenduvus  
   
NUTITREENERI JUHTIMINE Jah


  • tactix 7?
  • Must silikoonist kellarihm
  • Laadimis- / andmekaabel
  • Dokumentatsioon