GPSMAP 64s
search
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s
 • GPSMAP 64s

GPSMAP 64s

349,00 €
329,00 €
Tootekood 010-01199-10
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Kuumakse al. 13.25€

Vastupidav ja täisfunktsionaalne käsi GPS, GLONASS ja Bluetooth toega.

 • 2,6" päikesevalguses loetav värviline ekraan
 • Kõrgtundlik GPS ja GLONASS vastuvõtja; quad helix antenn
 • 1 aasta Birdseye satelliitfotode tellimus
 • Sisaldab maailma baaskaarti
 • Baromeetriline altimeeter ja 3-teljeline magnet kompass
 • Dual aku süsteem
 • Bluetooth ® tehnoloogia ¹ ja ANT + ™

Uus GPSMAP ® 64s pakub 2,6" päikesevalguses loetavat ekraani, suure tundlikkusega GPS/GLONASS vastuvõtjat quad helix antenniga, tagamaks parema signaali. Vastupidav ja veekindel GPSMAP 64s on varustatud baromeetrilise altimeeteriga ja 3-teljelise magnet kompassiga. Ühenda seade bluetoothiga nutitelefoniga ja saad reaalajas jälgida ja Smart teated (iPhone). ²

 


 

GPSMAP 64s compass screen

Kiire satelliitide leidmine

Väljaulatuv vedruspiraal antenn, kõrg-tundlik WAAS toega GPS/GLONASS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga GPSMAP 64s leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis - kas oled paksus metsas või kõrgete hoonete või puude läheduses - GPSMAP 64s aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

Püsi kursil

GPSMAP 64s`l on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel.

Püsi ühenduses

Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connectkeskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Tänu Bluetooth võimalustele, võimaldab GPSMAP 64s saata sinu jäljelogi Garmin Connect lehele ilma arvuti abita. Ta on võimeline saatma andmeid läbi Garmin Connect ™ Mobiili rakenduse sinu nutitelefonis.

Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida su asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma retke ajaks GPSMAP 64s-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma seiklusi ka sotsiaalsmeedia saitidel, saates uuendused läbi Garmin Connect Mobiili rakenduse.


 

Usalda oma seadet

GPSMAP 64s on tõeline välitingimuste jaoks optimeeritud GPS seade, iga seadme funktsioon on loodud töötama usaldusväärselt ka kõige karmimates ja keerulistemas keskkondades. Et tagada parim loetavus kõikides tingimuses - GPSMAP 64s-l on 2,6" päikesevalguses loetav värviline ekraan ja seda on lihtne kasutada tänu lihtsale kasutajaliidesele ka kinnastega isegi külmas või niiskes keskkonnas. Et tagada mugavus ja maksimaalne vabadus võimaldab dual aku süsteem kasutada seadmes taaslaetavaid akusid või tavalisi AA patareisid. Täielikult laetud GPSMAP 64s kestab kuni 16 tundi, mis annab sulle piisavalt aega ootamatuteks seiklusteks.

Avasta maastiku

GPSMAP 64s on varustatud põhjalike navigatsiooni funktsioonidega. Kasutage teekonnapunkte, jälgi ja marsruute, et navigeerida enesekindlalt ja kui sa vajad abi leidmaks oma teed turvaliselt koju, kasutada TracBack funktsiooni.


 

GPSMAP 64s map screen

Lisa kaarte

Kaartide lisamine Garmin`i microSD kaardile salvestatud valiku hulgast on imelihtne - pakkuda on: teede kaardidmaastiku kaardidmere kaardid. Mugavalt lisa Bluechart G2 eelsalvestatud merekaarte või City Navigator NT kaarte navigeerimiseks teedel. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks. Lisaks saad GPSMAP 64s seadmele läbi Google Earth rakenduse enda või kellegi teise tehtud kaarte laadida (pildi failina).

Otsi seiklusi

GPSMAP 64s võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 64s salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Õhuke ja kerge GPSMAP 64s on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

Plaani oma järgmine reis

Võtta ohjad enda kätte ja planeeri oma järgmine seiklus Basecamp tarkvaraga, mis võimaldab sul vaadata ja organiseerida kaarte, asukohapunkte, teekondi ja jälgi. See tasuta reisiplaneerimise tarkvara võimaldab sul isegi luua Garmin seiklusi, mida saad jagada sõprade, pere või teiste seiklejatega. Basecamp kuvab topograafilise kaardi andmeid 2-D või 3-D kuvana arvuti ekraanil, sealhulgas ka kontuurjooned ja kõrguse profiilid. Samuti on võimalik edastada kvaliteetseid raster kaardi pilte seadmesse, kui ostate Birdseye Select või Birdseye satelliitfotosid.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.6 x 5.5 cm; 2.6 tolli diagonaal (6.6 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 160 x 240 pikslit
Ekraani tüüp peegeldusvastane, 65-K värvi TFT
Kaal 260.1g koos patareidega
Aku 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus 16 tundi
Veekindlus Jah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
GLONASS Jah
Arvuti liides kiire USB ja NMEA 0183 ühilduv
Bluetooth Jah

 

Kaardid ja mälu

Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Jah
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mälu Jah (3,5 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 5000
Teekondi 200
Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Võimalused

Automaatne marsruutimine teedel Jah
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Geopeituse sõbralik Jah
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni) Jah
Kalastus/jahtimis kalender Jah
Päikese ja kuu info Jah
Loodete tabel Jah
Pindala mõõtmine Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
Pildivaatleja Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Eestikeelne menüü Jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja Jah (lisavarustus)
Pulsivöö Jah (lisavarustus)
Venekeelne menüü Jah
Ühilduv kohandatavate kaartidega Jah
 • GPSMAP 64s
 • Eelsalvestatud maailma baaskaart
 • Karabiiniga kinnitus
 • USB arvutijuhe