eTrex® 20x
search
  • eTrex® 20x
  • eTrex® 20x
  • eTrex® 20x
  • eTrex® 20x

eTrex® 20x

199,00 €
179,00 €
Tootekood 010-01508-02
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Kuumakse al. 9.28€

eTrex 20 võtab ühe kõige populaarsema ja töökindlama käsiGPS seadme ja teeb selle veelgi paremaks. Parem ergonoomika, täiustatud liides, paberivaba geopeitus ja suurendatud kaarditoetus on tõsised lisad niigi legendaarsele käsiGPS seadmele. eTrex 20 on mitmekülgne. Ta on vastupidav ja loodud taluma kõike, mis "emake loodus" välja oskab mõelda.

  eTrex 20x võtab ühe kõige populaarsema ja töökindlama käsiGPS seadme ja teeb selle veelgi paremaks. Parem ergonoomika, täiustatud liides, paberivaba geopeitus ja suurendatud kaarditoetus on tõsised lisad niigi legendaarsele käsiGPS seadmele. eTrex 20 on mitmekülgne. Ta on vastupidav ja loodud taluma kõike, mis "emake loodus" välja oskab mõelda.

Näe oma teekonda

eTrex 20x`l on täiustatud 2,2- tolline ere(240 x 320 pikslit) ja päikese käes loetav 65K värviekraan. eTrex 20x on vastupidav ja veekindel ning mõeldud taluma mistahes ilmastikuolusid. eTrex 20x lihtne kasutajaliides annab sul võimaluse veeta rohkem aega looduses ning vähem aega otsides infot. eTrex 20`l on legendaarne vastupidavus, et seade peaks vastu kõikides tingimustes - olgu selleks tolm, mustus, niiskus või vesi – seda mitmekülgset navigaatorit ei häiri miski.

Käi, kus tahad

Terve rea ühilduvate kinnitite abil saad kasutada eTrex 20x oma ATV-l, jalgrattal, paadil ja isegi autos. Kasutades City Navigator® NT kaarte või kaasasolevat Regio Eesti teede kaarti, annab seade sulle koguni üksikasjalikke sõidujuhiseid nii autos, ATV-l kui ka mootorattal. Ükskõik, kuhu sa eTrexiga minna soovid, tal on olemas kaardid ja kinnitused, et sind kohale viia.

Seikle terves maailmas

Uued eTrex seeria mudelid on maailma esimesed tarbijale mõeldud gps vastuvõtjad, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult tavapäraseid GPS-i kasutades.

Lisa kaarte

Oma microSD™ kaardipesa ja 3,7 GB suuruse sisemäluga võimaldab eTrex 20x sul peale laadida, topograafilisi kaarte (nagu näiteks Regio Eesti Topo NT) matkamiseks, BlueChart® g2 kaarte veekogudel seiklemiseks või City Navigator® NT kaardiandmeid üksikasjaliku teede- ja marsruudiinfoga (seadmega ühilduvad kaardid leiad jaotuse alt „Kaardid“). eTrex 20x toetab ka BirdsEye™ kaarte, mis võimaldab sul laadida oma seadmele kvaliteetseid rasterkaarte ja integreerida neid oma olemasolevate kaartidega.

Tead, kus oled

Tänu kõrgtundlikule WAAS/EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide ennustus funktsioonile määrab eTrex 20x sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib GPS-asukohta ka tihedas metsas või sügavas kanjonis.

Otsi Seiklusi

eTrex 20x toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 20x salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastiku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi- mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Garmin TopoActive East Europe kattuvus:

Albaania, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Montenegro, Tšehhi Vabariik, Eesti, Kreeka, Kosovo, Läti, Leedu, Makedoonia, Moldova, Poola, Venemaa / Kaliningrad, Rumeenia, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Türgi, Ukraina, Ungari.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Ekraani mõõtmed 3.5 x 4.4 cm; 2.2" diag (5.6 cm)
Ekraani resolutsioon 240 x 320 pikslit
Ekraani tüüp peegeldusvastane 65K värvi TFT
Kaal 141.7g koos patareidega
Aku 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus kuni 25 tundi
Veekindlus IPX7 (30min/1m)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides miniUSB
Eestikeelne menüü Jah

 

Kaart & Mälu

Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Jah
Sisseehitatud mälu 3.7GB
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD™
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Matka funktsioonid

Teekonna juhatamine Jah (koos sobivate kaartidega)
Geopeituse sõbralik Jah
Custom maps tugi Jah
Päikese ja kuu info Jah
Loodete tabel Jah (koos Bluechart kaartidega)
Pindala mõõtmine Jah
Pildivaatleja Jah

 

Garmin Connect™

Garmin Connect™ tugi Jah
  • eTrex? 20x
  • Eelsalvestatud maailma baaskaart
  • Garmin TopoActive East Europe ? ? ? ?
  • USB arvutijuhe