eTrex® 10
search
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10
 • eTrex® 10

eTrex® 10

119,00 €
109,00 €
Tootekood 010-00970-00
Kogus

Kuumakse al. 6.81€

Ainult Garmin suudab muuta eTrexi paremaks. Uus eTrex 10 säilitab kõik põhifunktsioonid, vastupidava konstruktsiooni, madala hinna ja pika patareide vastupidavuse, mis tegi eTrex`st kõige usaldusväärsema GPS seadme. Me muutsime kasutajaliidese lihtsamaks, lisasime maailam baaskaardi, paberivaba geopeituse funktsiooni ning võimaluse lisada erinevaid kinnitusi. Te tunnete ära nime. Te tunnete ära kvaliteedi, kuid eTrex 10 on täielikult uus seade - seade mida ainult Garmin suudab pakkuda.

Näe oma teekonda

eTrex 10`l on täiustatud 2,2-tolline must-valge ekraan, mida on kerge vaadata igas valguses. eTrex 10 on vastupidav ja veekindel ning mõeldud taluma mistahes ilmastikuolusid. eTrex 10 lihtne kasutajaliides annab sul võimaluse veeta rohkem aega looduses ning vähem aega otsides infot. eTrex 10`l on legendaarne vastupidavus, et seade peaks vastu kõikides tingimustes - olgu selleks tolm, mustus, niiskus või vesi – seda mitmekülgset navigaatorit ei häiri miski.

Otsi Seiklusi

eTrex 10 toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 10 salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastiku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi- mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Tead, kus oled

Tänu kõrgtundlikule WAAS/EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide ennustus funktsioonile määrab eTrex 10 sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib GPS-asukohta ka tihedas metsas või sügavas kanjonis. eTrex 10 eelis on selge - ole tihedas metsas või lihtsalt kõrgete hoonete läheduses, sa võid kindel olla, et eTrex 10 aitab sull leida tee siis, kui sul seda kõige rohkem vaja on.

Seikle terves maailmas

Uus eTrex seeria mudelid on maailma esimesed tarbijale mõeldud gps vastuvõtjad, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult tavapäraseid GPS-i kasutades.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 5.4 x 10.3 x 3.3 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.6 x 4.3 cm; 2.2 tolli diagonaal (5.6 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 128 x 160 pikslit
Ekraani tüüp peegeldusvastane, mustvalge
Kaal 141.7 g koos patareidega
Aku 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus 25 tundi
Veekindlus Jah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides USB

 

Kaardid ja mälu

Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Ei
Mälukaartide lisamise võimalus Ei
Sisseehitatud mälu Ei
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000
Teekondi 50
Jälje logi 10000 punkti, 100 salvestatavat jälge

 

Võimalused

Eestikeelne menüü Jah
Kalastus/jahtimis kalender Jah
Päikese ja kuu info Jah
Pindala mõõtmine Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Geopeituse sõbralik Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
 • eTrex? 10
 • USB arvutijuhe