Edge 510
search
  • Edge 510
  • Edge 510
  • Edge 510
  • Edge 510

Edge 510

369,00 €
299,00 €
Tootekood 010-01064-01
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Kuumakse al. 12.06€

See on sinu Edge

Puuteekraaniga Edge 510 on mõeldud konkurentsivõimelisele jalgratturile, kes soovib kõige täpsemaid ja põhjalikumaid sõidu andmeid. Edge 510 pakub lisafunktsioone, kui ühendada see nutitelefoniga, sealhulgas live treeningu jälgimist arvutis, sotsiaalmeediasse jagamist (jaga oma treeningut facebooki) ning ilmateadet. Edge 510 salvestab andmeid sõiduajal, ja saate vaadata infot hiljem kaardil Garmin Connect ™ -lehel. Edge 510 kasutab nii GPS kui ka GLONASS satelliite, et määrata täpselt teie asukoht ja arvutada kiirus ning distants. 510 sobib ka kõige keerulistemas tingimustes, nagu kanjonid jne.

Edge Web Site

Jälgi igat detaili

Lisaks kaardi võimalusele salvestab Edge 510 sinu läbitud vahemaa, kiiruse andmed, tõusud / laskumised, treeningtaseme jne. Edge 510 toetab ka ANT + ™ andureid, mis mõõdavad südame löögisagedust ², kiirust / pedaalipöördeid ² ja võimsust ³. Aktiivsete profiilide funktsioon võimaldab sul kohandada andmeväljad ja seadme sätted vastavalt tegevusele nagu maantee-, mägi-või universaal treeningud. Vaheta profiile lihtsa näputõmbega puuteekraanil ja seade kuvab sulle just neid andmeid, mida hetkel vajad.

Püsi ühenduses

Edge 510 pakub ka bluetooth funktsiooni, kui seade on ühendatud sinu nutitelefoni (Apple ® või Android ™) ja Garmin Connect ™ Mobile app-ga. See võimaldab saata põhjalikku ja täpset sõidu infot otse Garmin Connect lehele. Edge jälgib andmed ja saadab need telefoni Bluetooth ®-ühendust kasutades. Püsi ühenduses ja jaga kõiki detaile oma sõidust sõprade, perekonna ja oma sotsiaalmeedia kontaktidega (Facebook,Twitter jne.). Sa saad postitada uuenduse kohe pärast oma sõidu või võistluse lõpetamist. Loo oma postitus läbi nutitelefoni ning sõidu andmed on juba olemas, tänu Garmin Connect Mobile app-le.

Live Tracking

Live jälgimine

Live jälgimise funktsioon võimaldab sõpradel ja perel jälgida sinu sõitu ja tulemusi reaalajas. Kutsu endale järgijaid, kasutades selleks e-posti või sotsiaalmeediat - et nad saaksid vaadata sinu live andmeid Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, võivad nad klõpsata lingile ja vaadata sinu statistikat ja asukohta kaardil.

Weather

Ilm

Saa reaalajas ilmastiku infot, prognoose ja hoiatusi (töötab kindlates piirkondades) otse Edge 510 ekraanil, kui see on ühendatud nutitelefoni ja Garmin Connect mobiili rakendusega. See funktsioon on kasulik pikkadele sõitudele ja sa saad hoida oma telefoni kuivana - kõik ilmaandmed on sul alati käeulatuses.

Traadita andmeedastus

Nüüd saad koheselt salvestada, jagada ja analüüsida iga detaili oma sõidust. Garmin Connect mobiili rakendus võimaldab juhtmevabalt üleslaadida seadmest sõidu kohe peale treeningu lõpetamist. Saad valida, kas sõit laetakse üles automaatselt või käsitsi. Kui sinu sõit on laetud Garmin Connect`i, saavad sinu "jälgijad" neid vaadata. Samuti saad otsida oma radasid ja treeninguid läbi Garmin Connecti ja laadida oma nutitelefoni ning saata oma Edge 510-se. Seejärel saad navigeerida raja algusesse ja kasutada Virtual Partner ®-funktsiooni, et sõita võidu oma eelmise treeninguga.

.

Otstarbeks ehitatud rattakompuuter

Pole paremat rattakompuutrit juhatamaks sind treeningutel. Edge 510 on vastupidav, veekindel ja aku kestvus on kuni 18 tundi. Puuteekraani on lihtne kasutada, isegi kinnastega ja märja sõrmega. Paigaldus võimalused hõlmavad etteulatuvat rattahoidikut ja standard rattahoidikuid.

¹Kui ühendatud ühilduva Android või Apple seadmega.

² Kaasas mõne mudeliga, müüakse eraldi teistele mudelitele.

³Kui ühendatud ANT + jõuanduriga

4Tulevased Garmin Connect Mobile uuendused võimaldavad sul uurida ning alla laadida radasid ja treeninguid teistelt Garmin Connecti kasutajatelt.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 5.2 x 8.6 x 2.4 cm
Ekraani mõõtmed 4.4 x 3.5 cm
Ekraani resolutsioon 176 x 220 pikslit
Puutekraan Jah
Kaal 80 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 20 tundi
Veekindlus IPX7 (30min/1m)
GPS Jah
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Baromeetriline altimeeter Jah

 

Kaart & Mälu

Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 200
Teekondi 0
Ajalugu kuni 180 tundi

 

Jalgratta funktsioonid

Kiiruse/pedaali rütmilugeja  tugi Jah

 

Jooksu & Jalgratta funktsioonid

Pulsivöö tugi Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Courses (võistle eelnevate tegevustega) Jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Automaatne ringide lugemine Jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Vaheaegadega treenimine
(võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad)
Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah
Infoväljade muutmine Jah
Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot) Jah (salvestab sekundi täpsusega)
Temperatuur (näitab ja salvestab temperatuuri sõidu ajal) Jah

 

Garmin Connect®

Garmin Connect™ tugi Jah

 

Lisaks

Lisaks

Töö temp: -20°C to +55°C

Smart teavitused: Jah

GLONASS:  Jah

Garmin Connect™ Mobile tugi: Jah