DriveSmart 61
search
 • DriveSmart 61

DriveSmart 61

239,00 €
169,00 €
Vali mudel: LMT-S
Tootekood 010-01681-17
Vabandame, toode ei ole hetkel saadaval, vali teine mudel. Sisesta oma e-posti aadress ning telli toote saabumise teavitus:
Kuumakse al. 8.67€

Parem navigeerimine nutikate lahenduste abil

 •         Lihtsalt kasutatav GPS navi, millel on ühilduvad võimalused ja kirgas 6 tolline mahutundlik puuteekraan
 •         Eellaetud seadme eluaegsed tasuta uuendatavad Euroopa teede kaardid1 vaata kaarte
 •         Pakub reaalajas teenuseid2,nagu hetke liiklus- ja parkimise teave3
 •         Bluetooth® kõned4, nutiteated5 ja hääljuhtimisega navigeerimine
 •         Sisemine Wi-Fi® lihtsama kaartide ja tarkvara uuendamiseks

  Garmin DriveSmart

  Säilita ühendus, sõites Garmin DriveSmart naviga, mis sisaldab erinevaid nutikaid omadusi. Tulevik on käeulatuses. Garmin handsfree (käed vabad) kõned ja reaalajas liiklusinfo. Vaata vaid ette ja sõida.

  Drive seadmete reaalajas teenused

  Väldi ummikuid, kasutades pakutud teist teed. Seejärel leiad näiteks parkimiskoha reaalajas info abil. Liiklushoiatuste,teekonna ümberarvestamise info ja ajakohase ilmateate saamiseks võid allalaadida Smartphone Link lahenduse,mis ühendab Garmin DriveSmart seadme sobiva nutitelefoniga.Sihtkohale lähenedes võid rahulikult täpsustada avaliku parkimise hinnad ja vabade kohtade saadavuse. Lisaks Smartphone Link lahendusele on LiveTrack2,millega võid jagada oma asukohta,et sõbrad näeksid kus oled,kas linnapeal askledamas või pikal sõidul. 

  Nutikad ühendamised

  Kui paaristad Bluetooth nutitelefoni ja Garmin DriveSmart seadme, saad kasutusse mõnusaid omadusi, millega säilitad ühenduse tõstmata käsi roolilt.Võid helistada käed-vabalt ja vastu võtta nutiteavitusi navi ekraanil. Näed siis sissetulevaid kõnesid,tekstisõnumeid ja kalendri meeldetuletusi ilma telefoni näppimata.


  Häälkäsklustega navigeerimine

  Vajad juhendamist? Ainult palu. Garmin DriveSmart sisaldab häälkäsklustega navigeerimistoimingut,mis vastab käsklustele ja juhatab soovitud kohta.  (Ainult täis Euroopa mudelis)

  Wi-Fi hoiab ajaga sammu

  Võid uuendada kaardid ja tarkvara hõlpsalt nüüd, kui Garmin DriveSmart navis on sisemine Wi-Fi ühendus.Kui värske uuendus on saadaval ja oled traadita koduühenduses, saad automaatselt teated  ekraanile. Siis tead ühendada seadme toitevõrku ja lasta tal ennast ise Wi-Fi kaudu uuendada.

  Hoiatused juhile: tunne ümbrust

  Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest6. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala7.

  Lisa navigeerimist Garmin nutikella abiga

  Kui paaristad navi sobiva Garmini nutikellaga (müüakse eraldi), võid vaatata navigeerimise juhendeid otse kellalt.Näiteks kui oled auto parkinud kuskile eemale ja jätkad teekonda sihtpunktini jalgsi.Kell annab ka asjakohasid teavitusi.Enam ei pea sa otsima autot pimesi ääretust parklast,kell näitab vahemaad ja juhatab sind kompassi kombel auto juurde ja tagasi.

  TripAdvisor® täiendab matkaelamusi

  Kui asukoht ei ole sulle tuttav, siis on hea saada kuskilt lisateadmisi kuhu võiks minna.Selleks on toodud TripAdvisor andmed Garmin DriveSmart navisse. Võid lugeda teekonna lähedal olevatest huvikohtatest,hottellidest,restoranidest ja vaatamisväärsustest. Saad teateid parimatest peatuskohtadest maailma suurimast reisiteatmikust otse autosse. Lisaks võid otsida uusi vaatamisväärsusi sisemisest teekonnaplaneerimis rakendusest,mis teeb reisist veelgi põnevama,pakkudes huvitavaid peatuskohtasid teekonna kõrval. 

Garmin Real Directions™ juhatab sõbralikult

Garmin Real Directions on täitsa uus hääljuhendamine.Selgelt mõistetav sõidu juhendamine kasutab abiks tuntud ja selgelt eristatavaid maamärke,ehitisi ja valgusfoore. Lisaks ütleb see tänavanimesid ja juhendab nagu kõrval istuv sõber. Enam ei pea silmi kissitama et näha kaugeid teeviitasid.Kuula vaid kui Garmin Real Directions juhatab sind näiteks peale tanklat keerama vasakule või pööra paremale peale punast maja. Sõidujuhiste järgimine on nüüd enneolematult lihtne.

Toimib koos Garmini tagurduskaameraga

Saad täiusliku navi kui ühendad Garmin DriveSmart seadme Garmini juhtmevaba tagurduskaameraga BC™ 30 Wireless Backup Camera (müüakse eraldi). Kui seadmed on ühendatud, näed tagurdades autosid,jalakäijaid ja muid takistusi otse navi ekraanilt.

Tasemel kaardid

Kaartide tase on ääretult tähtis sihtkoha otsimisel. Tasemel HERE kaardiandmed tagavad et näed Garmini seadmes vajalikke andmeid vajalikul hetkel. See vähendab sõidupinget, kuna selle abil võid vältida viivitusi ja jõuad pärale endisest kiiremini.

1Seadme eluaegse kaardiuuenduste tingimused 
2Lae tasuta  Smartphone Link  rakendus et kasutada reaalaja andmeid.Võimalik,et  kehtivad kasutajakohased andmeside hinnad. Palu mobiilioperaatorilt lsateavet andmeside ja võrgupakettide maksumuse kohta. Eeldab  Bluetooth nutitelefoni olemasolu(müüakse eraldi).
3Parkimis teave on saadaval eamike linnade keskusest. Kaetavusandmed on aadressil  parkopedia.com
4Eeldab Bluetooth nutitelefoni (müüakse eraldi).
5Lae tasutaa  Smartphone Link –rakendus telefoni et vastuvõtta  navisse  nutisõnumeid.  Võimalik,et  kehtivad kasutajakohased andmeside hinnad. Palu mobiilioperaatorilt lsateavet andmeside ja võrgupakettide maksumuse kohta. Eeldab  Bluetooth nutitelefoni olemasolu(müüakse eraldi).
6Valgusfooride- ja kiiruskaamerate andmed ei pruugi olla kõikjal saadaval. 
7Väsimushoitus käivitub, kui oled kaua ilma pikemate  peatusteta sõitnud.

© 2017 TripAdvisor LLC. Kõik õigused on kaitstud.  Bluetooth® kaubamärk ja logod on Bluetooth SIG, Inc omandus ja Garminil on nende kasutamise õigus. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance  registreeritud kaubamärk. Foursquare® on Foursquare Labs Inc registreeritud kaubamärk.

 HERE TripAdvisor FoursquareBluetooth

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 17.3 x 9.9 x 1.9 cm
Ekraani mõõtmed 6.95" diag (17.7 cm);15.2x8.9 cm
Ekraani resolutsioon 1024 x 600 pixels
Ekraani tüüp WVGA värviline TFT valge taustvalgustusega
Kaal 243g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus kuni 1 tundi
Kõrgtundlik vastuvõtja  Jah

 

Kaardid ja mälu

Eelsalvestatud Euroopa kaart  Jah                                                      
Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust  Jah
Sisseehitatud mälu 14GB
Mälukaartide lisamise võimalus  Jah, microSD™
Kasutaja huvipunktid POI`d Jah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000

 

Navigeerimis omadused

Eestikeelne menüü  ja hääljuhised Jah                                      

Nimetab tänava nimesid
(nt. "Turn right ON ELM STREET in 500 ft.")
*eesti keeles ei tööta

Jah
Liiklusinfo vastuvõtja Jah 
Eluaegsed liiklusinfo uuendused Jah 
Sõiduridade abi (juhatab sind navigeerides õigele sõidurajale) Jah
Ristmiku eelvaatega Jah
Teekonna vältimine (väldi kiirteed, maksulisi teid, jne) Jah
Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut) Jah
Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusi Jah

 

Lisaks

Lisaks
 • foursquare andmebaas: jah
 • Direct Access võimalus: jah
 • Reisiplaneerija: jah
 • Reisi ajalugu: jah
 • This USB mass storage device is compatible with Windows® XP or newer and Mac® OS X 10.4 or later.
 • Built-in Wi-Fi® for easy map and software update
 • Garmin DriveSmart? 61
 • Lifetime maps?and traffic*
 • Vehicle suction cup mount
 • Vehicle power cable/lifetime traffic antenna
 • USB cable
 • Quick start manual

LMT-S - Smartphone link traffic for free
LMT-D - DAB Digital Traffic for free