Enduro 2
search
  • Enduro 2
  • Enduro 2
  • Enduro 2
  • Enduro 2

Enduro 2

1 049,99 €
949,99 €
Tootekood 010-02754-01
Kogus

Kuumakse al. 31.71€

JOOKSE MAAILMA LÕPPU

Kasuta päikeseenergiat, mis pakub GPS'i akule eriti pikka kasutusaega ja aitab sul vastu pidada järgmisel eriti pikal võidujooksul. Lisaks aitavad toidet säästev positsioneerimise täpsus ja sisseehitatud kaardistamine sul teed leida.

Päikeseenergia tagab aku esmaklassilise kasutusaja ka kõige pikemate võistluste jaoks.                         GPS-režiimis peab aku päikeseenergia abil vastu kuni 150 tundi1.                  SatIQ™ tehnoloogia suurendab aku kasutusaega ilma asukohatäpsust ohtu seadmata.                   Tänu TopoActive kaartidele ja NextFork™ kaardijuhistele tead, kuhu minna.                   Väga hele LED-taskulamp aitab ümbrusel silma peal hoida.                    Kallakule vastavad sooritusnäitajad aitavad treeningu järgmisele tasemele viia.                     
 

PÄIKESEENERGIA ABIL LAETAV AKU

Nutikella režiimis peab aku vastu kuni 34 päeva – päikeseenergia abil veel 12 päeva lisaks2 – katkestusteta ülevaate jaoks sinu tervise ja vormisoleku kohta ning GPS-režiimis on tänu päikeseenergiale kasutusaeg kuni 150 tundi1, et saaksid treeningute ja võistluste ajal oma sooritusnäitajaid jälgida.

        

LOODUD ÄÄRMUSLIKE OLUDE JAOKS

Vastupidav, elegantne ja kerge kujundus hõlmab suurt 1,4″ päikeseenergiaga laaditavat ekraani ja 51 mm safiirklaasiga korpust. UltraFit-rihm tagab mugavuse pikkade vahemaade läbimise ajal ja isegi äärmiselt rasketes oludes.

                   

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Tavapärased nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

                

Treeni nutikamalt. Mine kaugemale.

                            

MAASTIKUJOOKSU VO2 MAX

Maastikujooksu VO2 Max hindab maastikujooksjate kardiovaskulaarset vormi ja kohandub raja- ja maastikuolude järgi, mis võivad jooksusooritust mõjutada.

     

ULTRAJOOKS

Kasuta ultrajooksu puhkeajataimerit ning logi joogipunktides veedetud aeg.

                   

SEIKLUSVÕISTLUSE RAKENDUS

See Tegevusprofiil Võimaldab võistluse ajal näha pulssi, tõuse, teelõigu läbimise aegu ja muid näitajaid. Seiklusvõistluse reeglite kohaselt selles režiimis GPS salvestatakse, kuid see ei ole vaatamiseks saadaval. Kokkuvõttekuva abil saab koguni oma lõpuaega võistluskomisjonis kinnitada.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

KALLAKULE VASTAVALT KOHANDATUD TEMPO

Harjuta, kuidas tempot muutuva maastikuga kohandada, et toimida oma kava järgi.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.

KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV

Valmistu igaks keskkonnaks ette. Vaata pärast ühilduva nutitelefoniga sidumist, kuidas sinu keha erinevates keskkondades vastu peab, kasutades kuumuse ja kõrgusega kohanduv.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Vaata täiustatud treeningnäitajad, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.

AUTOMAATSET PUHKEAJATAIMERIT

Ultrajooksu ajal jälgib kell automaatselt puhkealal või kontrollpunktis veedetud aega, et sa ei peaks jooksu peatamise pärast muretsema.

                         

Rohkem viise tugevamaks saada.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

                                

TAASTUMISAEG

Pärast igat treeningut Taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

                                  

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata Igapäevane jooks Treeningkoormuse ja treeningu oleku põhjal esitatakse sulle sõidusoovitused.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast pulsivöö HRM-Pro™ Plusi sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See käekell töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast sinu poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest3. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

                            

Leia oma finišijoon.

VÄGA HELE TASKULAMP

Hämaras valguses tee juhatamiseks tagab sisseehitatud väga hele mitme LED-tulega taskulamp (kaks korda heledam kui fēnix® 7X multisport GPS-käekell) kiire juurdepääsu eredale ja ühtlasele valgusvihule kas rohelise või valge valgusega.

                                   

SATIQ™ TEHNOLOOGIA

Automaatvaliku režiim kasutab SatIQ tehnoloogiat, et teha aku kasutusaja suurendamiseks ilma positsioneerimistäpsust ohverdamata dünaamiliselt kindlaks vajalik GPS-i režiim.

                                 

MITMERIBALINE GNSS-TUGI

Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Galileo). Juurdepääs mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või tihtipeale läbi ei tule.

NEXTFORK™ KAARDIJUHISED

Vaata vahemaad raja järgmise ristmikuni ja järgmise raja nime.

EESPOOL

Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

ABC ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

SKIVIEW™ KAARDID

Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartide abil ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet enam kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas. üle maailma kohta kogu maailmas.

MITME KONTINENDI TOPO KAARDID

Eellaaditud TOPOACTIVE EUROOPA KAARDID Täiendavad kaardid kogu maailmast hoiavad sind avastuste tegemise ajal õigel rajal. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja uuendamiseks ilma arvutit kasutamata.

                                        

Jälgi oma keha. Säilita isikupära.

                                                                   

PULSISAGEDUS RANDMELT

Optiline pulsisageduse tehnoloogia4 mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse vaheldumist, et arvutada välja sinu stressiskoor. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsivööd kasutamata.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria5 andur valgusvihke sinu randmel, et mõõta, kuidas sinu keha hapnikku omandab.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Logi kaheminutine seanss, et salvestada põhiandmed, sh pulsisagedus, pulsisageduse muutlikkus, pulssoksümeetria, hingamine ja stressitase. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ abil.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Jälgi kõiki näitajaid spetsiaalse vidina abil, mis hõlmab uneandmeid ja ülevaateid.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

VEETARBIMISE JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.

                        

Püsi täielikult ühenduses.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi ühilduva seadmega.

                           

MUUSIKARAKENDUSED

Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontodelt Spotify, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (ei kuulu komplekti).

                        

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui su käekell ja telefon on omavahel ühendatud, saab su asukoha saata sõnumiga su kontaktidele käsitsi või – valitud välitegevuste ajal – automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooniga6.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla kohandatud sihverplaate, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ Store rakendusest.

                       

Quickfit® kellarihmad sobivad sinu stiiliga ning kasutama ei pea ühtegi tööriista.

Vaata oma statistikat ja jälgi eesmärke rakenduses Garmin Connect™.

Kohanda oma Garmini seadet Connect IQ™ poe kaudu.


Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Power Sapphire™
RAAMI MATERJAL Titaan
ÜMBRISMATERJAÖ Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega
SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ Kuulub komplekti (26 mm)
RIHMA MATERJAL Ülikerge ja elastne nailon konks ja silmus
FÜÜSILISED MÕÕTMED 51 x 51 x 15.6 (mm)
Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele:
Spordirihm: 110–220 mm
Silikoonrihm: 127–210 mm
PUUTEEKRAAN Jah
VÄRVIEKRAAN Jah
LED-TASKULAMP Jah
EKRAANI SUURUS 1,4? (35,56 mm) läbimõõt
EKRAANI ERALDUSVÕIME 280 x 280 pikslit
EKRAANI TÜÜP Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP)
KAAL 70 g (ainult korpus: 64 g)
AKU KASUTUSAEG Nutikellarežiim kuni 34 päeva / päikeseenergia abil kuni 46 päeva*
Energiasäästuga kellarežiim: kuni 111 päeva / 550 päeva päikeseenergiaga laadides*
GPS-režiim: kuni 110 tundi / päikeseenergia abil kuni 150 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 78 tundi / päikeseenergiaga 96 tundi*
Kõik satelliitsüsteemid ja mitmeribaline: kuni 68 tundi / päikeseenergiaga 81 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid ja muusika: kuni 20 tundi
Aku maksimaalne kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 264 tundi / päikeseenergiaga 714 tundi**
Ekspeditsiooni GPS: 77 päeva / päikeseenergiaga 172 päeva*
*Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures
**Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kasutatakse 50 000 luksi juures
VEEKINDLUS 10 ATM
MÄLU/AJALUGU 32 GB

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV jah
GPS-KELLAAJA SÜNKR. Jah
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE Jah
ÄRATUSKELL Jah
TAIMER Jah
STOPPER Jah
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD Jah

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) Jah
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS Jah
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7) Jah
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS Jah (rakenduses)
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR Jah
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL Jah
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER Jah
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED) Jah
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
HEALTH SNAPSHOT Jah

Andurid

GPS Jah
GLONASS Jah
GALILEO Jah
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE Jah
SATIQ™ TECHNOLOGY Jah
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA Jah
BAROMEETRILINE ALTIMEETER Jah
KOMPASS Jah
GÜROSKOOP Jah
KIIRENDUSANDUR Jah
TERMOMEETER Jah
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) Jah
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD Jah
NUTITEAVITUSED Jah
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) Jah
KALENDER Jah
ILM Jah
SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ Jah
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL Jah
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT Jah
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT Jah
MUUSIKAMÄLU Kuni 2000 muusikapala
LEIA MINU TELEFON Jah
LEIA MINU KELL Jah
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT Jah
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
SAAB SIDUDA RAKENDUSEGA GARMIN GOLF Jah
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ Jah
GARMIN PAY™ Jah

Ohutus-ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK Jah
GROUP LIVETRACK Jah
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE Jah
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL Jah
ABI Jah

Taktikalised funktsioonid

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID Jah

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER Jah
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT) Jah
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI) Jah
PÕLETATUD KALORID Jah
LÄBITUD KORRUSED Jah
LÄBITUD VAHEMAA Jah
INTENSIIVSUSMINUTID Jah
TRUEUP™ Jah
MOVE IQ™ Jah
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)

Vormisoleku seadmed/jõusaal

AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE Jah
SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, HIIT, kardio- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, hingamisharjutused, Pilatese treening, jooga
JÕUTREENINGUD Jah
HIIT TREENINGUD Jah
YOGA TREENINGUD Jah
PILATESE TREENINGUD Jah
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID Jah

Treeningu-kavandamis-ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID Jah
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED Jah
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID Jah
% MAX PULSISAGEDUSEST Jah
PULSIRESERVI % Jah
TAASTUMISAEG Jah
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS Jah
PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUSE JA STRESSI TEST (ESITAB SINU HINNANGLISE STRESSITASEME, MÕÕTES SINU PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST, SELLEKS PEAD 3 MINUTIT PAIGAL OLEMA; STRESSITASEME SKAALA ON 1 KUNI 100; VÄIKSEMAD HINDED NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASET) Jah (ühilduva tarvikuga)
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE) Jah
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA Jah
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) Jah
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID Jah
AUTO PAUSE® Jah
INTERVALLTREENING Jah
TÄIUSTATUD TREENINGUD Jah
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD Jah
TOITEREŽIIMID – KOHANDATAVAD TEGEVUSAEGSED AKUSEADED Jah
AUTO LAP® Jah
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE Jah
PUHKEAJATAIMERID Jah
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED Jah
KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANEMINE Jah
VO2 MAX Jah
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE) Jah
REAALAJAS VASTUPIDAVUS Jah
TREENITUSTASE Jah
TREENINGKOORMUS Jah
TREENINGKOORMUSE FOOKUS Jah
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE) Jah
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE) Jah
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS) Jah
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG Jah
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED Jah
KOHANDATAVAD HOIATUSED Jah
HELIJUHISED Jah
LÕPUAEG Jah
VIRTUAALPARTNER Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED Jah
MITU SPORDIALA Jah
MARSRUUDIJUHISED Jah
GARMINI REAALAJAS SEGMENDID Jah
STRAVA REAALAJAS SEGMENDID Jah
RINGTEEKONNA LOOJA (JOOKS/JALGRATTASÕIT) Jah
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID Jah
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK Jah
KIIRKLAHVID Jah
AUTOMAATNE SIRVIMINE Jah
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL Jah
PHYSIO TRUEUP Jah

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, trenažööril jooksmine, siseruumides jooksmine, välitingimustes jooksmine, maastikujooks, virtuaalne jooksmine, ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO Jah
JOOKSUDÜNAAMIKA Jah (ühilduva tarvikuga)
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE Jah (ühilduva tarvikuga)
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL Jah (ühilduva tarvikuga)
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS) Jah (ühilduva tarvikuga)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS) Jah
JOOKSU VÕIMSUS Jah (ühilduva tarvikuga)
GRADE-ADJUSTED PACE Jah
SOORITUSE HINNANG Jah
LAKTAADILÄVI Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD Jah
JOOKSUTREENINGUD Jah
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE Jah
JOOKSU ENNUSTAJA Jah
JOOKSUANDURI TOEGA Jah
RUN/WALK/STAND DETECTION Jah

Golfifunktsioonid

EELLAADITUD 42 000 ÜLEMAAILMSE RAJAGA Jah
KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA Jah
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI Jah
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL jah
KOHANDATUD SIHTMÄRGID Jah
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID) Jah
GARMIN AUTOSHOT™ Jah
TÄISVEKTORKAART Jah
COURSEVIEW AUTOMAATUUENDUSED Jah
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA Jah
OHUD JA RAJATAKISTUSED Jah
PINPOINTER Jah
PLAYSLIKE DISTANCE Jah
SIHTMÄRGI PUUDE (PUUDUTA EKRAANIL SIHTMÄRKI, ET KUVADA VAHEMAA MIS TAHES PUNKTINI) Jah
HÄNDIKÄPI PUNKTIARVESTUS Jah
VOORUTAIMER/ODOMEETER Jah
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK) Jah
TURNIIRI REEGLISTIK Jah
GREEN CONTOURS (WITH GARMIN GOLF MEMBERSHIP) Jah

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, siseruumides ronimine, kaljurahnudel ronimine, ronimine, mägijalgrattasõit, suusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, püstiasendis aerusurf, aerutamine, kajakisõit, surfamine, lohelauasõit, purjelauasõit, räätsamatkamine, seiklusvõistlused, ratsutamine, jumpmaster, tennis, pickleball, taktikaline treening
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE Jah
JÄLJERADA REAALAJAS Jah
TAGASI ALGUSESSE Jah
TRACBACK® Jah
REŽIIM ULTRATRAC Jah
REŽIIM AROUND ME Jah
EESPOOL Jah
NEXTFORK™ NAVIGATION Jah
KÕRGUSPROFIIL Jah
VAHEMAA SIHTKOHANI Jah
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA Jah
CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA Jah
VERTIKAALKIIRUS Jah
KOGU TÕUS/LASKUMINE Jah
REST TIMER (ULTRA RUN ONLY) Jah
TULEVANE KÕRGUSPUNKT Jah
EELLAADITUD TOPOGRAAFILISED KAARDID Jah
EELLAADITUD TEEDE JA RADADE KAARDID Jah
EELLAADITUD SUUSAKUURORDIKAARDID Jah
ALLALAADITAVA KARTOGRAAFIA TUGI Jah
GPS-KOORDINAADID Jah
SIGHT 'N GO Jah
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT Jah
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah (rakendusega Connect IQ™)
RAKENDUSE XERO™ ASUKOHAD Jah
EKSPEDITSIOONI GPS-TEGEVUS Jah
LOODED Jah (rakendusega Connect IQ™)

Rattasõidu funktsioonid

ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) Jah
SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Jalgrattasõit, maanteerattasõit, mägijalgrattasõit, maastikusõit, igapäevased töösõidud jalgrattaga, jalgrattamatkad, e-rattasõit, e-mägirattasõit, siserattasõit, rattakross, triatlon
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) Jah
RAJAD Jah
MTB SÜDIKUS JA VOOG Jah
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA) Jah
LÄBI TEGEVUS UUESTI Jah
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK) Jah
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI Jah
TÄIUSTATUD RATTASÕIDU DÜNAAMIKA Jah
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN) Jah
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) Jah
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV Jah
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA) Jah

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, avaveeujumine, ujumine/jooksmine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) Jah
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS) Jah
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS) Jah
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL Jah
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED Jah
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE) Jah
STARDILOENDUSE ALGUS Jah
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS Jah
KRIITILINE UJUMISKIIRUS Jah
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE Jah
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Tri, HRM-Swimi, HRM-Pro või HRM-Pro Plusiga)

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)

  • Enduro 2 musta UltraFit-nailonrihmaga
  • Must silikoonist kellarihm
  • Laadimine/andmekaabel
  • Dokumentatsioon